GOOGLE:

Puškohľady, Ďalekohľady, Montáže na zbrane, Optické prístroje, Nočné videnia, Termokamery, Trezory, Poľovnícky obchod Košice, Dlhé a krátke zbrane, Strelivo. 

O nás

 

 

 

 

Vznik našej spoločnosti sa datuje od začiatku roku 2009, kde dlhoročné skúsenosti v oblasti aktívneho poľovníctva, prerástli do podnikateľskej činnosti. Sme rodinnou spoločnosťou orientujúcou sa na individuálne potreby zákazníkov. Disponujeme odborným tímom, ktorý je pripravený poskytnúť komplexné informácie v tejto oblasti. Orientujeme sa na poskytovanie odborného poradenstva v oblasti optiky, potrieb pre poľovníkov a strelcov.

 

Ponúkame produkty vhodné pre použitie pri aktívnom poľovníctve, ktoré testujeme v teréne. Poskytujeme služby od návrhu riešenia, cez dodávku, po montáž a následnú záručnú a pozáručnú starostlivosť. Naším cieľom je mať dlhoročných kvalitných dodávateľov, ktorý nám vedia poskytnúť produkty na vysokej kvalitatívnej úrovni, ako aj kvalitný a rýchly servis. Sme pripravený realizovať Vaše požiadavky, preto neváhajte aktívne využívať naše stránky, nielen ako zákazníci, ale aj ako prispievatelia Vašich postrehov, ktoré nám následne pomôžu skvalitňovať naše služby.

 

Špecializujeme sa na montáže na optiku. Ponúkame Vám viacero druhov optiky, ako sú ďalekohľady, puškohľady, termovízne kamery, nočné videnia, kolimátory, laserové diaľkomery. Z potrieb pre poľovníkov a strelcov je to množstvo doplnkového príslušenstva ako sú dvojnožky pod zbrane, prenosné posedy, vnadidlá pre zver, návleky na pušku, púzdra na zbrane, čistenie zbraní, laserové nastreľovače, nastreľovacie stojany a množstvo ďalšieho. 

 

Kolektív GESTAL, s.r.o..

  • Zdieľať:
  • facebook.com