Fenix

Zoznam výrobcov » Fenix

 

 

 

LED svietidlá značky Fenix si za svoje niekoľkoročné pôsobenie na svetovom trhu vybudovali obrovský rešpekt. Ide o výrobky spoločnosti FenixLight Limited, ktorá sa sústreďuje na výrobu vysoko kvalitných LED svietidiel pre domáce, vonkajšie a profesionálne použitie.

 

Výrobky firmy FenixLight sa vyznačujú veľmi pokročilým dizajnom, kvalitným prevedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každého svetlá tvoria spojenie vysoko efektívnej digitálnej elektroniky a špičkové výkonné LED od americkej spoločnosti Cree alebo LED Luxeon Rebel od spoločnosti Lumileds. Vďaka starostlivo navrhnutému optickému systému, vrátane šošovky vybavené antireflexnou úpravou, svetlá Fenix oplývajú výborným svetelným výkonom. Regulátor konštantného prúdu zaručuje stabilný jas svetla a teda na rozdiel od klasických žiarovkových svetiel výstupný svetelný výkon neklesá a Fenix baterky sa nestmievajú v čase. Riadenie mikroprocesorom naviac umožňuje užívateli zvoliť intenzitu jasu v širokom rozsahu.

 

Vďaka širokej ponuke modelov sa svetlá Fenix ​​uplatňujú v profesionálnej sfére v armáde, polícii, väzenskej službe, ako poľovnícke svietidlá, pre športovcov (svetla na bicykel), turistov aj bežné domáce použitie. Veríme, že si vyberiete aj vy!

 

SVIETIDLÁ FENIX, LINK NA YOUTUBE:

 

http://www.youtube.com/watch?v=plWJ7CP3lrE&feature=player_embedded

 

Na svietidlá je poskytovaná záruka 2 roky !!!

Triediť podľa||
Zobraziť všetko | Stránky:
Zobraziť všetko | Stránky: