GOOGLE:

Puškohľady, Ďalekohľady, Montáže na zbrane, Optické prístroje, Nočné videnia, Termokamery, Trezory, Poľovnícky obchod Košice, Dlhé a krátke zbrane, Strelivo. 

Bezpečnostné skrine na dlhé a krátke zbrane

Spell SB

Bezpečnostné skrine na dlhé zbrane sú jednopláštovej  konštrukcie s dvojpláštovými dverami. Sú vyrábané s uzamykaním na trezorový zámok na kľúč, elektronickým kombinačným zámkom (EP, EN), kombináciou kľúča s mechanickým kombinačným zámkom (KMK), alebo kombináciou kľúča s elektronickým kombinačným zámkom (KEP, KEL) s madlom na dverách. Sú vybavené vnútornou uzamykateľnou schránkou s výškou 200mm, výškovo nastaviteľnými delenými opierkami zbraní, spodnou doskou s drážkami na pažby zbraní, vystlaný filcom s odkladacou priehradkou a vešiakmi na čistiace potreby na dverách skrine. Model SBZ 7/4 má zvislý predel s 3 posúvateľnými policami. Kotviace otvory sú na zadnej stene skrine a je priložený kotviaci materiál.

 

ROTTNER

Zaujímavým sortimentom pre našich partnerov sú skrine a trezory na zbrane , ktoré ponúkame v mnohých modifikáciach čo do počtu zbraní, použitými zámkami a cenou . Tieto skrine sú jednoplášťové a dvojplášťové, podľa konkrétnych požiadaviek na bezpečnosť. Všetky majú vnútornú schránku na úschovu munície ako aj držiaky na čistiace potreby. Niektoré modely majú aj ďalšie poličky na uloženie potrebných vecí – opasok, olej, rukavice. Najpredávanejšími modelmi z tých lacnejších sú SHOOTER, JAGER, HUNTER, GUN-5, novinka GUNTRONIC, z drahších sa uplatnili na trhu najmä modely KOMBI, SAFARI, HUBERTUS a hlavne novinka MONTANA. V prípade požiadavky na sejf pre krátke zbrane doporučujeme model MUN.

Triediť podľa||
  • Zdieľať:
  • facebook.com