GOOGLE:

Puškohľady, Ďalekohľady, Montáže na zbrane, Optické prístroje, Nočné videnia, Termokamery, Trezory, Poľovnícky obchod Košice, Dlhé a krátke zbrane, Strelivo. 

Swarovski Optik

Pozorovacie ďalekohľady » Swarovski Optik

WWW.LOVECKEPOTREBY.SK (GESTAL, s.r.o.) JE AUTORIZOVANÝM PREDAJCOM ZN. SWAROVSKI OPTIK.

 

NAJVYŠŠIE NÁROKY JE NAŠA SLUŽBA PRE VÁS !!!

 

SWAROVISION

Novo vyvinutá technológia SWAROVISION nanovo definuje pojem optickej kvality. Priestorové ploché šošovky Field Flattener umožňujú zachytiť dosial' nedosiahnuteľnú ostrosť okrajov, HD šošovky s obsahom fluoridu redukujú rozptyl farieb na minimum, optimalizované úpravy sa starajú o maximálnu vernosť farieb. Veľký očný odstup 100 % zorné pole pre osoby s okuliarmi.

HD OPTIKA

Naša HD optika sa vyznačuje šošovkami s obsahom fluoridu, čo umožňuje takmer úplne zabrániť farebným chybám. Rozptyl je pri fluoride omnoho menší aj v porovnaní s najlepšími optickými druhmi skiel. To umožňuje maximálnu vernosť farieb a vedie k výraznému zlepšeniu rozlíšenia a kontrastu.

SWAROBRIGHT

Úprava pre optimálnu vernosť farieb pre celé svetelné spektrum: SWAROVSKI OPTIK je celosvetovo prvým výrobcom, ktorý túto technológiu použil v sérovej výrobe.

SWAROTOP & SWARODUR

Optimalizované vrstvy pre svetlé obrázky s vysokým kontrastom: Odraz povrchu sa tak zníži zo 4 — 6 % svetla až na 0,2 %. Používa sa pri všetkých šošovkách a prizmách produktov SWAROVSKI OPTIK.

SWAROCLEAN

Odolnosť voči prachu, pre jednoduché čistenie pri zašpinení vodnými fľakmi, ochrannými prostriedkami proti hmyzu a živicou.

SWAROFAST

Vďaka inovatívnej funkcii SWAROFAST postačí nastavovať polohu vášho fotoaparátu k teleskopu iba raz. Potom môžete fotoaparát vybrať z adaptéra a neskôr ho bez nastavovania vrátiť do pôvodnej polohy.

Pozorovacie ďalekohľady zn. Swarovski Optik so zárukou 10 rokov !!!

Záruka 10 rokov sa vzťahuje na chyby materiálu, výrobku. Na elektronické komponenty je poskytovaná štandartná, zákonom stanovená záruka.

Vysvetlivky:

W - širokoúhly objektív

B - pre používateľa s okuliarmi

 

Triediť podľa||
Zobraziť všetko | Stránky:
Zobraziť všetko | Stránky:
  • Zdieľať:
  • facebook.com