GOOGLE:

Puškohľady, Ďalekohľady, Montáže na zbrane, Optické prístroje, Nočné videnia, Termokamery, Trezory, Poľovnícky obchod Košice, Dlhé a krátke zbrane, Strelivo. 

Swarovski Optik

Zoznam výrobcov » Swarovski Optik

WWW.LOVECKEPOTREBY.SK (GESTAL, s.r.o.) JE AUTORIZOVANÝM PREDAJCOM ZNAČKY SWAROVSKI OPTIK.

 

 

VZÁCNOSŤ OKAMIHU !!!

 

VÍZIA SWAROVSKI OPTIK

 

SWAROVSKI OPTIK prináša ľuďom vzácnosť okamihu a delí sa s nimi o radosť z pozorovania a z fascinácie tým skrytým a pekným.

 

IDEÁL SWAROVSKI OPTIK

Od založenia pánom Wilhelmom Swarovski symbolizuje firma SWAROVSKI OPTIK pozorovaciu optiku najvyššej precíznosti, ľahko rozpoznateľnú podľa účelného dizajnu, z ktorého vyžaruje noblesná skromnosť a ktorý vo svojom vnútri skrýva technické tajomstvá. Našu kultúru kladne ovplyvňuje láska k pekným produktom, precíznemu vyhotoveniu, starostlivosť o detail a dôraz na najvyššie priority vo všetkých aktivitách našej firmy. Ako popredný svetový výrobca spája SWAROVSKI OPTIK priemyselné technológie budúcnosti s nárokom na najvyššie remeselné spracovanie. Inovatívny duch a tesné prepojenie s našimi zákazníkmi, ako aj znalosť ich želaní a potrieb umožňujú neustálu aktualizáciu našej ponuky. Pokladáme za našu povinnosť stále vylepšovať dobré produkty a zakaždým znovu a znovu prekvapiť našich zákazníkov a prekonať ich očakávania. Naše humánne hodnoty sa odzrkadľujú v otvorenosti a rešpekte voči všetkým ľudom a kultúram, ako aj v sociálnej zodpovednosti voči spolupracovníkom a spoločnosti. V našej firme je človek stredobodom pozornosti. Za náš úspech vďačíme kompetenciám našich zamestnancov a aj preto sa usilujeme o ich neustály rast. Podporujeme kultúru dôvery, rešpektu, podpory a tolerancie, aby sme takto zabezpečili trvácnosť a rast nášho odvetvia pre dobro všetkých.

 

Naša rodinná firma so silnými koreňmi v Tirolsku, oblasti neslýchanej krásy, pokladá za svoj záväzok šetriť životné prostredie, chrániť prírodu ako aj rôznorodosť jej druhov. Už vyše 60 rokov nás inšpiruje láska k prírode. Naším predsavzatím je nadchnúť ľudí pre prírodu a posmeliť ich, aby s ňou zaobchádzali s úctou a rešpektom. Našim želaním je poodhaliť krásu sveta očami jastraba a umožniť pochopiť vzácnosť okamihu. Radosť z videnia obohacuje náš život a umožňuje nám čerpať z týchto často rýchlo pominuteľných ale nezabudnuteľných okamihov silu a inšpiráciu. Svet patrí tým, ktorí vidia krásu. Preži ten okamih !!!

Triediť podľa||
  • Zdieľať:
  • facebook.com