GOOGLE:

Puškohľady, Ďalekohľady, Montáže na zbrane, Optické prístroje, Nočné videnia, Termokamery, Trezory, Poľovnícky obchod Košice, Dlhé a krátke zbrane, Strelivo. 

Kizlyar

Lovecké a darčekové nože » Kizlyar

Nože značky KIZLYAR sú v súčasnej dobe najobľúbenejšou značkou nie len v celom Rusku ale aj jedny z najobľúbenejších nožov vo svete. Je mnoho ľudí, ktorí si chcú kúpiť SKUTOČNÝ KIZLYAR ! Milovníkmi nožov sú vojaci, poľovníci, rybári, zberatelia, turisti, atď. A nie je sa čomu diviť - Kizlyarsky nôž to je etalón kvality a výnimočného dizajnu.

Hlavnou oblasťou činnosti spoločnosti KIZLYAR je výroba chladných zbraní, nožov rôzných kategórii a suvenírov - menšie formáty originálnych výrobkov.
Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne v súlade s tradíciami kaukazských majstrov minulých storočí.

Spoločnosť nesie názov podľa mesta Kizlyar v Dagestanskej republike, kde aj spoločnosť sídli. Dagestan patrí medzi kaukazské republiky Ruskej federácie. Susedí s Čečenskom. Republika sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Od nepamäti je Dagestan známy svojim umením výroby zbraní, ktorá má obzvlášť bohatú históriu.  Oficiálne dokumenty o výrobe zbraní  v oblastiach Kubač, Kumuch a Kazaniste siahajú do 16. a 17. storočia.

Triediť podľa||
  • Zdieľať:
  • facebook.com