GOOGLE:

Puškohľady, Ďalekohľady, Montáže na zbrane, Optické prístroje, Nočné videnia, Termokamery, Trezory, Poľovnícky obchod Košice, Dlhé a krátke zbrane, Strelivo. 

Jack Pyke

Zoznam výrobcov » Jack Pyke

 

Značka Jack Pyke je charakteristickou črtou poľovníckeho príslušenstva už viac ako 20 rokov.  Čím viac sa počas tohto obdobia neustále usilovali o zlepšenie ako kvality, tak aj o rozšírenie ich ponuky cenovo dostupných produktov, tým viac sa ich vlastný maskovací vzor s motívom „anglického duba“ stáva čoraz obľúbenejším. Veľmi nás teší, že Vám prostredníctvom nášho anglického vzoru pomáhame splynúť a byť nenápadnými v prírode. V našej ponuke nájdete poľovnícke bundy, nohavice, tričká, mikiny, vesty, obuv,  pončo plášte, rukavice, ponožky, čiapky a taktiež našu novú ponuku značky Pro Sport, v ktorej nájdete okuliare, ušné chrániče a tašky, špeciálne vytvorené pre športových strelcov.

Vychutnajte si Vašu poľovačku s Jack Pyke...

 

 

English Oak - Anglický dub maskovanie od Jack Pyku

Jedinečný maskovací vzor English Oak (anglického duba) značky Jack Pyke bol vytvorený a zdokonalený našimi technológmi a dizajnérmi. To, čo považujeme za najdôležitejšie sú jednotlivé časti fotografií s vysokou rozlíšiteľnosťou, ktoré sú digitálne skombinované a strategicky rozmiestnené tak, aby vytvorili bezšvíkový vzor. Následne je tento vzor vytlačený do materiálu použitím procesu, pri ktorom vynikne ešte lepšia ostrosť obrazu. Tento extrémne realisticky rozmiestnený vzor anglického duba prevažne hnedej a zelenej farby,  je tak ideálnym pre všetky aktivity v prírode.
Uvítame všetky Vaše postrehy a návrhy....


Hoci všetky výrobky Jack Pyke sú vyrobené podľa najvyšších štandardov, Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá. Preto prosím neváhajte a kontaktujte nás v prípade, že máte nejaké návrhy, čo by sme mali ešte vylepšiť, prípadne ak ste sa stretli s nejakými problémami pri používaní akýchkoľvek výrobkov Jack Pyke.

 

 

  • Zdieľať:
  • facebook.com